×
Arama yapmak için "Enter", kapatmak için "ESC" kullanabilirsiniz

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ'NDE KAZANANLAR BELLİ OLDU

Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali, Atlas Sineması’nda gerçekleştirilen kapanış ve ödül töreniyle sona erdi. Türk diasporasının en yetenekli sanatçılarından Karsu Dönmez festivalin ödül töreninde sahne aldı.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ’NİN ÖDÜL TÖRENİNDE KARSU SAHNE ALACAK

Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali’nin ödül töreninde sahne alacak isim Türk diasporasının en yetenekli sanatçılarından Karsu olacak.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ’NİN SÖYLEŞİLERİ SONA ERDİ

Sinemaseverleri 27-29 Ağustos tarihleri arasında film gösterimleri ve söyleşilerle buluşturan Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali, ikinci gününde de diaspora sinemasının zenginliğini ve kültürleri etkileme potansiyelini iki farklı söyleşiyle sundu.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ’NDE FARKLI COĞRAFYALARDAN FİLMLER SEYİRCİYLE BULUŞMAYA DEVAM ETTİ

Festivalde ödüller 29 Ağustos'ta gerçekleştirilecek kapanış ve ödül töreninde sahiplerini bulacak.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ’NDE HEYECAN BAŞLADI

İlk yılında #HerŞeydenBirazKalır sloganıyla farklı kültürleri, gelenekleri ve görenekleri diaspora toplulukları aracılığıyla Atlas Sineması’nda sinemaseverlerle buluşturmaya başlayan Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali’nin ilk gününde yarışma filmlerinin gösterimi ve diaspora sinemasının konuşulduğu söyleşi gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ SİNEMASEVERLERLE BULUŞMAYA HAZIR

#HerŞeydenBirazKalır sloganıyla diaspora topluluklarının kültürel zenginliğini sinemaseverlerle Atlas Sineması’nda buluşturacak Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali, film gösterimleri ve etkinlikleriyle yarın başlıyor.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ’NİN ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

Sinemaseverleri 27-29 Ağustos tarihleri arasında Atlas Sineması’nda buluşturmaya hazırlanan Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali, fiziki olarak gerçekleştirilecek söyleşileriyle de diaspora sinemasına profesyoneller eşliğinde farklı bakış açıları kazandıracak.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ’NİN TANITIM FİLMİ YAYINLANDI

Sinemaseverleri diaspora toplulukları ve sinemasının sahip olduğu özgünlükle 27-29 Ağustos tarihleri arasında Atlas Sineması’nda buluşturmaya hazırlanan Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali’nin tanıtım filmi yayınlandı.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ SİNEMASEVERLERLE BULUŞMAK İÇİN GÜN SAYIYOR

Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali, 24 filmlik bir dünya turu sunacak.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ’NİN PROGRAMI AÇIKLANDI

Sinemaseverleri 27-29 Ağustos tarihleri arasında Atlas Sineması’nda buluşturmaya hazırlanan Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali’nin basın toplantısı gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ’NİN AFİŞİ BELLİ OLDU

Sinemaseverlerle 27-29 Ağustos tarihleri arasında Atlas Sineması’nda buluşmaya hazırlanan ve bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali’nin afişi paylaşıldı.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ’NİN YARIŞMA BAŞVURULARI UZATILDI

Diaspora toplulukları ve sinemasının sahip olduğu özgünlüğü kendine has motiflerle işleyen filmleri 27-29 Ağustos tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşturacak festivalin yarışma kategorilerine başvurular için son tarih 6 Ağustos olarak belirlendi.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ İÇİN KISA FİLM BAŞVURULARI BAŞLADI

Diaspora topluluklarının yaşadıkları ülkelerde var olma mücadelelerinin sinema gerçekliği ile perdeye yansıtılacağı Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali’nin başvuruları açıldı. Yarışmaya Son Başvuru Tarihi: 30 Temmuz 2021.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ ATLAS SİNEMASI’NDA GERÇEKLEŞECEK

Sinema ve sanatın toplumlar üstündeki birleştirici gücünü, diaspora toplumlarının hikâyeleri vasıtasıyla seyirciyle buluşturacak Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali pandemi koşullarına uygun şekilde Atlas Sineması’nda gerçekleşecek.

Detaylı Bilgi

DİASPORA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ 27 - 29 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK

Tarihsel süreç içerisinde farklılaşan ve çeşitlenen diaspora topluluklarını, sinemanın sanatsal üretim gücüyle birlikte yansıtma hedefiyle düzenlenecek olan Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali’nin başvuruları başladı.

Detaylı Bilgi